ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE DO GODZINY 12:00 A PACZKA DOTRZE DO CIEBIE NASTĘPNEGO DNIA!
Oficjalny dystrybutor
Darmowa dostawaod299,00 zł
30 dniNa zwrot
Sklep stacjonarnyw Krakowie
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pasy BJJ męskie

( ilość produktów: 10 )

W ofercie asortymentowej MD Sport znajdują się pasy BJJ. Produkty nie służą tylko do zawiązywanie kimona. Kolor informuje bowiem o umiejętnościach danej osoby.

Dlaczego pas karate i pasy BJJ mają istotne znaczenie w sportach walki?

Osoby posiadające biały pas uczą się najbardziej podstawowych technik, a także nabywają ważne odruchy. W BJJ największy nacisk położony jest na ucieczki, defensywę czy próbę przetrwania z dołu.

Z kolei osoby posiadające pas niebieski znają już podstawowe pozycje i techniki. Eksperymentują i szukają swoich ulubionych poddań oraz technik. Jest to doskonały moment na odkrycie swojego stylu. Godny uwagi jest fakt, że IBJJF rekomenduje posiadanie niebieskiego pasa przynajmniej przez 2 lata.

Z kolei pas purpurowy jest pasem rozwoju. Dana osoba specjalizuje się w swoich ulubionych technikach. IBJJF zaleca bycie purpurowym pasem przez przynajmniej 18 miesięcy.

Brązowy pas jest natomiast pasem wyrachowania. Użytkownik nie tylko zna swoje umiejętności, ale również udoskonala każdą technikę. Ponadto rozwija się, by dojść do ulubionych pozycji. Na tym etapie stosowane są także zaawansowane strategie.

Pas czarny przeznaczony jest dla mistrzów. Jest pewnego rodzaju dowodem posiadania szerokiej wiedzy dotyczącej technik BJJ.

pixel