ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE DO GODZINY 12:00 A PACZKA DOTRZE DO CIEBIE NASTĘPNEGO DNIA!
Oficjalny dystrybutor
Darmowa dostawaod299,00 zł
30 dniNa zwrot
Sklep stacjonarnyw Krakowie
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tejpy na palce

( ilość produktów: 1 )

W ofercie asortymentowej MD Sport znajdują się profesjonalne tejpy na palce oraz taśmy sportowe. Firma dba o potrzeby osób uprawiających sport w każdym aspekcie.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w tejpy na palce?

Warto wiedzieć, że w miejscach, w których wystąpiła kontuzja, może stworzyć się silniejszy lub lżejszy stan zapalny. W rezultacie może on przyczynić się do obrzęku, wzrostu ciśnienia czy zalegania płynów.

Odpowiednie naklejenie taśm sportowych i tejpów na palce pozwoli na uniesienie skóry. Dzięki temu zostanie stworzona większa przestrzeń między nią a warstwą mięśniową. W efekcie regeneracja będzie zachodziła szybciej, a przepływ krwi będzie usprawniony.

W MD Sport można oczywiście kupić najwyższej możliwej jakości produkty. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że taping może być wykorzystywany w domowych warunkach. Nie korzystają z niego tylko specjaliści.

Tejpy na place Ground Game są bardzo łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Oznacza to, że nawet osoby początkujące nie powinny mieć większego problemu z wykorzystaniem ich zastosowania. Ponadto produkt został bardzo dokładnie przetestowany przez zawodników MMA czy BJJ. Dzięki temu można będzie mieć pewność, że tejpy będą chronić palce przed skręceniem.

pixel