ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE DO GODZINY 12:00 A PACZKA DOTRZE DO CIEBIE NASTĘPNEGO DNIA!
Oficjalny dystrybutor
Darmowa dostawaod299,00 zł
30 dniNa zwrot
Sklep stacjonarnyw Krakowie
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowa era MDsport

2024-02-16
Nowa era MDsport

Kraków, rok 2005, spotkanie na… macie

Od zawsze wiedzieliśmy, że chcemy tworzyć miejsce dla ludzi, którzy trenują z pasją, z szacunkiem dla swoich kolegów i sportu, który uprawiają - opowiada Rafał, właściciel sklepu MDsport. Z perspektywy czasu widzimy, że to nam się udaje. MDsport to miejsce, gdzie sport jest częścią naszego DNA, a pasja przekłada się na wybór sprzętu i odzieży, które znajdziesz w naszym sklepie. Jak nie wiesz, co wybrać, to zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc. Sami kiedyś zaczynaliśmy i wiemy, że takie szczere wsparcie jest niezbędne szczególnie na początku przygody ze sportem - dodaje. Historia sklepu MDsport zaczyna się w 2005 roku, kiedy Rafał i Marcin spotkali się pierwszy raz na macie w klubie Grappling Kraków. Wspólne treningi, zaangażowanie, sukcesy i porażki oraz gotowość na nowe wyzwania przyczyniły się do rozpoczęcia kolejnej inicjatywy - otwarcia lokalnego sklepu z profesjonalnymi markami sportowymi i doświadczoną ekipą, która pomoże innym w wyborze odpowiedniej odzieży i sprzętu. 

Początki i (r)ewolucja

Kiedy w 2009 r. podjęliśmy pierwszą współpracę z marką Under Armour, wszystkie kartony trzymaliśmy w swoich domach. Coraz większe dostawy sprawiły, że nasze kobiety zaczęły się buntować, co zmusiło nas do przeniesienia się na mały magazyn przy szkole w Krakowie, gdzie do dziś odbywają się zajęcia Grappling Kraków. Parę miesięcy później udało nam się odkupić od ówczesnego dystrybutora marki Under Armour sklep stacjonarny przy ul. Nad Strugą 7 - w którym do dzisiaj stacjonujemy. To były szalone czasy, kiedy całą inwentaryzację spisywaliśmy na kartkach papieru, a Artek [brat Rafała] urywał się ze szkoły, żeby pomagać nam w pakowaniu zamówień i po nocach wprowadzał produkty na stronę internetową. - wspomina Rafał.

Co było dalej? W 2015 r. jako jedni z pierwszych dostrzegliśmy potencjał polskiej marki Pitbull West Coast, a w szczególności znaczenie tej marki dla naszej lokalnej, krakowskiej społeczności. W końcu na piłce nożnej nasze miasto się wychowało ;)

Podjęliśmy ryzyko i zainwestowaliśmy w zamówienie, tak żeby nasi mieli wszystko czego potrzebują - i udało się! Lata pakowania zamówień, odpowiedzi na pytania, nieprzespane noce, tysiące przerzuconych kartonów i kilometry taśm klejących…Uwierzcie tj. najlepszy trening wytrzymałości i wytrwałości z jakim przyszło nam się zmierzyć. Rok później zostaliśmy największym detalicznym sprzedawcą marki Under Armour w Polsce i otrzymaliśmy za to nagrodę od ówczesnego dystrybutora marki w postaci zaproszenie do głównej siedziby Under Armour w USA - to co zobaczyliśmy było prawdziwym kopem motywacji i pewności siebie…

Ruch i dyscyplina wyznaczyły nam kierunek zmian

Słuchając naszych kolegów z maty i poznając  ich potrzeby, naturalnie w naszych głowach zrodził się pomysł stworzenia sklepu internetowego, który przełamie granice naszego miasta. Nie mieliśmy strategii, nie znaliśmy się na reklamie czy szeroko zakrojonych akcjach marketingowych - po prostu, byliśmy szczerzy w tym, co robimy i jak doradzamy - i tego trzymamy się do dziś!  

Tak powstał MDsport.pl - sklep online z odzieżą sportową i sprzętem do sportów walki, gdzie wszyscy, bez względu na poziom doświadczenia i zasobności portfela, w jednym miejscu mogą znaleźć sprawdzone rękawice, odzież treningową, ochraniacze, obuwie i inne akcesoria niezbędne do trenowania sztuk walki. Powiecie “Chłopaki, szacun dla Was”. I odpowiemy “Dzięki”, ale w każdej historii musi być zwrot akcji, więc czytajcie dalej! 

Jak wiecie, ciężko jest walczyć i wyjść z każdej walki bez obrażeń. Zdarzyło nam się kilka razy podjąć błędne decyzje, przyjęliśmy przez to parę ciosów, które otarły się o nokaut ;)

Jednak te lekcje utwierdziły nas w przekonaniu, że siła i determinacja to klucz do pozostania wewnętrznym zwycięzcą, dlatego nie zeszliśmy z maty i ewolucja MDsport trwała dalej. Stale szukamy dla Was najlepszej odzieży i sprzętu do sportów walki, które weryfikujemy i testujemy, bo po co macie się denerwować na treningu czy walce, że sprzęt zawiódł. 

MDsport, czyli Movement & Discipline

Lata spędzone na treningach, obozach i zawodach - krew, pot i łzy, a nawet połamane piszczele, ręce i szczęki - tym żyjemy od ponad 20 lat. Ciągły ruch i dyscyplina czy to na macie, czy w życiu są fundamentami, które zbudowały to, czym dzisiaj jest i w przyszłości będzie MDsport.

MDsport to prawdziwa przestrzeń dla tych, którzy kochają sztuki walki (boks, MMA, BJJ, kick-boxing, grappling, muay thai, karate) i przede wszystkim rozumieją ideę tych sportów. Chcemy dawać to co najlepsze na rynku, żeby każdy mógł osiągać sukces, a w sytuacji, gdy nadejdzie porażka, podziękować, wyciągnąć lekcję i walczyć dalej. - mówi Rafał.

Doskonale wiemy jakie są realia sportów walki, czego oczekują trenujący, z jakimi problemami mierzą się każdego dnia na macie, ringu czy w oktagonie oraz w jaki sposób możemy ułatwić osiąganie coraz lepszych wyników. MDsport to miejsce stworzone przez pasjonatów sportów walki dla pasjonatów sportów walki. Dlatego też spisaliśmy nasze wartości. 

Kodeks MDsport

Litery ‘MD’ są dla nas symbolem ruchu (Movement) i dyscypliny (Discipline), dwóch filarów, na których opieramy naszą działalność. Przez ostatnie 20 lat, te wartości pomogły nam się rozwijać, doskonalić technikę i osiągać coraz lepsze rezultaty - nie tylko na macie, ale też prywatnie.

Wchodząc na nowy poziom, obiecaliśmy sobie, że spiszemy nasze wartości i niezależnie od zmian rynkowych, konkurencji czy trendów, nasz sklep będzie opierał się na 6 fundamentalnych zasadach, które tworzą kodeks MDsport: 

1. Siła i determinacja: dążenie do sukcesu w sporcie wymaga nie tylko fizycznej siły, ale również mentalnej determinacji, dlatego w MDsport koncentrujemy się na budowaniu obu tych aspektów. Zapewniamy tylko sprawdzone produkty i tworzymy przestrzeń, która pomaga Ci kształtować charakter i inspiruje do pokonywania własnych granic.

2. Technika i umiejętności: precyzyjnie wybieramy marki, aby wspierać Cię w realizacji celów treningowych. Od kasku, przez rękawice i odzież, a na butach i akcesoriach kończąc, każdy element naszego asortymentu jest przemyślany i przetestowany, aby pomóc Ci w doskonaleniu umiejętności.

3. Dyscyplina i samodyscyplina: niezależnie od poziomu doświadczenia oraz bez względu na to, czy trenujesz samodzielnie, czy pod okiem trenera - trzymaj się planu! 

4. Odwaga i pewność siebie: w sportach walki są równie ważne, co technika i przygotowanie fizyczne. Nasze produkty są wyselekcjonowane tak, aby budować pewność siebie i wspierać odwagę zawodników, pomagając im stawić czoła każdemu wyzwaniu, zarówno na macie, jak i poza nią.

5. Szacunek i fair play: w MDsport, uważamy, że sporty walki to nie tylko rywalizacja, ale również wzajemny szacunek i uczciwość. Promujemy kulturę fair play, gdzie szacunek do przeciwników, trenerów i samej dyscypliny sportowej jest równie ważny, jak sukces.

6. Rozwój osobisty: naszym celem jest nie tylko wspieranie zawodników w osiąganiu sukcesów sportowych, ale również w ich rozwoju osobistym. Wierzymy, że sporty walki oferują niezliczone możliwości do nauki i rozwoju.

Dla nas są to wartości nadrzędne, którymi kierujemy się każdego dnia, na każdym treningu, a także w życiu osobistym - to dla nas być albo nie być!

Wejdź na wyższy poziom z MDsport

Przeszliśmy długą drogę - były spektakularne sukcesy, ale też srogie porażki. Z każdej porażki wyciągamy lekcję - wstajemy i idziemy dalej, a zachowując odwagę i pewność siebie wiemy, że nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy gotowi na wszystko. Dzisiaj patrzymy w przyszłość, ucząc się na własnych doświadczeniach.  Udoskonalamy procesy, aby Wasze marzenia, cele i pragnienia były realizowane na najwyższym możliwym poziomie.

W MDsport znajdziesz tylko sprawdzone i testowane przez nas produkty. Stawiamy na najwyższą jakość i marki, których sami używamy. Wiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu, tak aby dawał Ci komfort i bezpieczeństwo.

Korzystając z dostępnych filtrów, kategorii, znaczników na produktach i dokładnych opisów możesz samodzielnie wybrać to czego potrzebujesz. Jakby tego było mało nasza ekipa cały czas czeka w gotowości, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i skrupulatnie doradzić w wyborze najbardziej odpowiednich i dopasowanych do Twojego poziomu zaawansowania produktów.

Pomożemy Ci wybrać idealne rękawice, sprawdzone i trwałe owijki, solidne ochraniacze, trwałe i wygodne rashguardy czy spodenki - tak aby były najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Nie samym sportem człowiek żyje

Od lat wspieramy lokalną społeczność sportową - to ona jest dla nas ciągle jedną z największych inspiracji. Pomagamy zawodnikom z Grappling Kraków, zapewniamy im wsparcie merytoryczne jak i sprzętowe, aby mogli swobodnie rozwijać swoje umiejętności, doskonalić technikę i dzięki temu osiągać sportowe sukcesy. Działamy także z najmłodszymi adeptami sportów walki, organizując eventy, spotkania z zawodnikami i inne zajęcia sportowe. Chcemy od najmłodszych lat zakorzenić w nich ducha walki.

Tworzymy przestrzeń, w której dla każdego znajdzie się miejsce i każdy może dołączyć do rodziny MDsport. Pamiętaj, że w każdej sytuacji i z każdym pytaniem możesz do nas uderzać. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów dotyczących wyboru sprzętu czy rozpoczęcia kariery sportowej. Nawet jeśli w tym momencie brakuje pieniędzy - daj znać, zaprosimy Cię na darmowy trening w Grappling Kraków. 

Podsumowanie

MDsport to więcej niż sklep, to rodzina, w której jest miejsce dla każdej osoby zafascynowanej sztukami walki. Jeśli pochłania Cię determinacja do trenowania, kochasz MMA, Boks, BJJ, grappling lub kick-boxing i szukasz sprawdzonego sprzętu i akcesoriów do trenowania - dołącz do nas! Jesteśmy specjalistyczną marką od sportów walki. MDsport to ruch, dyscyplina, pasja i jakość.

Nasza nowa tożsamość - Movement&Discipline - kieruje naszą misją. Każdego dnia sprawdzamy, testujemy i przygotowujemy dla Was najlepsze rękawice, owijki, ochraniacze, kaski, kimona, rashguardy i całą masę innych produktów, aby stworzyć  przestrzeń dla tych, którzy kochają sztuki walki tak jak my. 

Dołącz do naszej podróży, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość zawsze się obroni! 

Movement & Discipline - to jest MDsport.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
pixel